با این اصول بیوی اینستاگرام جذاب بنویسید
نوشته شده توسط : مهندس مطیعی

هر کاربری که به سراغ اینستاگرام شما بیاید قبل از هر چیز بیوی اینستاگرام شما را خواهد دید. هرچند داشتن پست های خلاقانه و جذاب برای جذب فالوور مهم است اما قبل از هر چیزی باید بیوی اینستاگرام خود را به گونه ای بنویسید که در همان نگاه اول شما را فالوو کنند. ما در مقالات زیادی در مورد راهکارهای افزایش فالوور با هم صحبت کرده ایم اما این بار در این مطلب با هم یاد می گیریم با چه اصولی یک بیوی اینستاگرام جذاب بنویسیم که باعث جذب و افزایش فالوورهای ما در اینستاگرام شود. با فالوجت ربات افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

 

نکات مهم در نوشتن بیوی اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام

 

برای داشتن بیوی اینستاگرام جذاب در انتخاب اسم دقت کنید

اول از همه اینکه اسمتان حتما باید اسم خودتان باشد. حالا ممکن شما یک شخص باشید که حتما باید از اسمی که شما را به آن میشناسند استفاده کنید و یا ممکن است یک برند، یک شرکت و یا یک مجموعه باشید که در این صورت باید از اسم برند، شرکت و یا مجموعه تان استفاده کنید. از کلمات به اصلاح جالب و عجیب  غریب و اختصارات غیرضروری و غیر مفهوم و همینطور حروف غیر معمول استفاده نکنید. این پروفایل قرار است نماینده ی شما یا مجموعه ی کاریتان باشد پس اسم و آی دی تان باید حتما صحیح و خوانا نوشته شود.

اما میتوانید قسمت اسم را در بیو فقط محدود به اسمتان نکنید! اگر در کاری تخصص دارید، محصول یا خدماتی برای ارائه دارید، بخاطر مسئله ی خاصی شناخته شده هستید و یا عنوان شغلی خاصی دارید، میتوانید از این جزئیات در قسمت اسمتان در اینستاگرام استفاده کنید.

نام و نام کاربری شما تنها کلماتی هستند  که اینستاگرام هنگام سرچ آنها را اعمال میکند، بنابر این اگر کلمه ی کلیدی خاصی است که میخواهید در هنگام سرچ از طریق آن شناسایی و پیدا شوید اضافه کردن آن به اسمتان شانس پیدا شدن پروفایلتان را هنگام سرچ و جست و جو افزایش میدهد.

مثلا: علی محمدی( وبلاگ نویس)

برای انجام اینکار یک روش منحصر بفرد پیداکنید اما در عین حال حرفه ای جلوه کردن را هم مد نظر داشته باشید.

بیوی اینستاگرام جذاب با عکس پروفایل مناسب

اگر شما یک شخص هستید سعی کنید حتما عکس و آواتار واقعی از خودتان آپلود کنید و حتما هم در انتخاب آن دقت کنید چرا که در جذب و افزایش فالوور در اینستاگرام تأثیر بسزایی دارد. خیلی اوقات افراد کسانی را در اینستاگرام میبینند ونمی شناسند و از سر کنجکاوی سری به پروفایل آنها میزنند، حال اگر عکس مناسبی از خودتان در پروفایل قرار داده باشید شانس فالو شدن شما توسط بازدید کننده بالامیرود. گذاشتن عکس خودتان نشان میدهد که شما یک کاربر واقعی هستید و بازدید کنندگان راحتتر به شما اعتماد میکنند. اگر هم برند یا مجموعه ای هستید میتوانید از لوگو یا آرم مخصوص خودتان برای تصویر پروفایل استفاده کنید.

برای جذب و افزایش فالوور راجع به کارتان در بیو بنویسید

اگر شما منحصرا کاری انجام میدهید و یا عضو گروه و مجموعه ی خاصی هستید از کلمات کلیدی که توضیح میدهند چرا شما و کارتان خاص است و با بقیه فرق تفاوت دارد استفاده کنید و همینطور خدماتی که میتوانید ارائه دهید را بیان کنید و راجع به مطالبی که در صفحه تان به اشتراک گذاشته میشوند توضیحی بدهید. اجازه بدهید کاربران بدانند شما که هستید و چه کاری انجام میدهید، به این ترتیب احتمال فالوو کردن شما از سوی کاربران بیشتر می شود.

سعی کنید بیو را جالب و جذاب کنید

اینستاگرام در عین قدرتمندی ابزاری برای سرگرمی و سرگرم شدن است. بیوی اینستاگرام شما باید وجهه ای جالب  از شما  به نمایش بگذارد. خیلی رسمی و خشک ننویسید. برای افزایش فالوور اینستاگرام خود، از ایموجی ها و سیمبول ها در بیوی تان استفاده کنید. یک سوال بامزه بپرسید، لبخند بر لب بازدید کنندگان بیاورید و سعی کنید مخاطبان خود را بشناسید. فرقی نمیکند چه چیزی راجع به خودتان یا برندتان مینویسید، سعی کنید آن را جالب بیان کنید،  به گونه ای که توجه افراد جلب شده و ترغیب به فشردن دکمه ی «فالو» بشوند.

از کلمات کلیدی و هشتگ ها استفاده کنید

کلمات کلیدی در اینستاگرام استفاده ای متفاوت با بقیه ی سایت ها دارند. هشتگ ها باعث میشوند بتوانیم به آسانی درباره ی موضوع موردنظرمان به سرچ و جست و جو بپردازیم اما استفاده از هشتگ در بیو به دلیل اینکه قابلیت سرچ و کلیک شدن ندارد حرکت مفید و کارامدی نیست، پس پیشنهاد میشود که از گذاشتن هشتگ در بیو اجتناب کنید. مگر اینکه یک هشتگ خاص دارید که در کل فضای اینستاگرام با آن شناخته میشوید یا به نحوی این هشتگ فقط به شما مربوط میشود آن وقت میتوانید برای معرفی به کاربران از آن هشتگ در بیوی اینستاگرام خود استفاده کنید.

بیوی خود را سفارشی و شخصی سازی کنید

این را بدانید که  مخاطبان و هدف استفاده از اینستاگرام با بقیه ی شبکه های اجتماعی فرق دارد؛ بنابراین بیوی اینستاگرامتان نباید مثل بیوهای لینکداین، فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس و غیره باشد. بیوهای این برنامه ها را در بیوی اینستاگرامتان کپی پیست نکنید! بیوی اینستاگرام شما میتواند با بیوی پروفایل های بقیه برنامه هایتان شباهت ها و نقاط اشتراکی داشته باشد اما هرگز همان را کپی پیست نکنید.سعی کنید بیویی بنویسید که مناسب فرمت و کاربرد اینستاگرام باشد.

از دکمه ی space استفاده کنید

اینستاگرام به شما اجازه می دهد که از اسپیس بطور عمودی استفاده کنید، یعنی می توانید با استفاده از اسپیس به خط بعدی بروید اما نمیتوانید در همان خط فاصله ای غیر معمول و اضافی بگذارید. پس حتما از این قابلیت استفاده کنید و با استفاده از دکمه ی space  یا فاصله گذاری کیبوردتان به خط بعدی بروید. این کار باعث میشود که نوشته هایتان خیلی درهم و ناخوانا بنظر نیایند.

 

مختصر و مفید بنویسید

شما فقط در حد چند جمله برای جلب توجه افراد و جذب فالوور فرصت دارید. به چند کلمه ای که بهتر شما و کارتان را توصیف میکند فکر کنید و از آنها استفاده کنید. خیلی جمله سازی نکنید و سعی کنید بیشتر از کلمات کلیدی استفاده کنید.

لینک وبسایت یا ایمیل خود را در بیوی اینستاگرام تان بگذارید

تنها جایی که در اینستاگرام میشود لینکی با قابلیت سرچ و کلیک شدن گذاشت در بیو است. از این قابلیت استفاده کنید و لینک وبسایت، وبلاگ، ایمیل و یا لینکهای دیگری که مربوط به خودتان است را در آن قرار بدهید. گذاشتن لینک کسب وکارتان، میزان معتبر بودن شما و کسب و کارتان را به دیگر کاربران نشان میدهد و این یعنی جذب و افزایش فالوور در اینستاگرام.

***

با رعایت همین نکات می توانید بیوی اینستاگرام خود را متفاوت تر و خلاقانه تر بنویسید. گاهی افراد فکر می کنند برای افزایش فالوور در اینستاگرام اقدامات عجیب و غریبی نیاز است! اما آنچه شما در عمل نیاز دارید خلاقیت و نواوری است. به فکر راه های غیر منطقی برای بالابردن تعداد فالوور ها نباشید. قطعاً آنچه برای شما ارزش دارد فالوور واقعی است. هرچند شما می توانید از ابزارهایی همچون ربات فالوجت برای معرفی اکانت خود به دیگران استفاده کنید تا از این طریق تعداد فالوور هایتان افزایش پیدا کند. اما نهایتاً جذابیت پیج اینستاگرامتان است که باعث می شود دیگران شما را فالو کنند.

منبع: برگرفته از دیجی رو

فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی

 

:: برچسب‌ها: افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش لایک اینستاگرام , افزایش فالوور واقعی , خرید فالوور ایرانی , افزایش فالوور در اینستاگرام ,
:: بازدید از این مطلب : 55
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 14 مرداد 1396 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: